Na úvod roka si mnohí z nás dávajú rozličné predsavzatia, ktoré chcú v novom roku splniť, najčastejšie sa týkajú kondície, zdravia, chudnutia a podobne. Prvotný zápal však môže čoskoro vyprchať a my precitneme v realite. Tá nemusí byť veľmi príjemná, no dá sa jej pomôcť drobnou korekciou, ak hovoríme o chudnutí, tak správnym výberom oblečenia.

Pohodlie v širokom strihu je zaručené

Tým, že si vyberieme na seba vhodný kúsok zo šatníka, síce nezhodíme žiadne kilo, ale v danom momente budeme vyzerať dobre a primerane svojim možnostiam, niektorými druhmi odevov a ich vhodným strihom môžeme aj čo-to zamaskovať. Určite si nezoberieme minisukňu, ak máme nadváhu a ani tvar nôh nie je práve na štýl modelky, ale siahneme po strihu, ktorý nedostatky zamaskuje, teda push up jeans Bigstarjeans dlhší a rovný strih, aby sme si pridali pás centimetrov na výške a pár ich z objemu ubrali, pritom zakryjeme aj nie práve najideálnejší tvar nôh.

Džínsy sú dnes univerzálnym kúskom v šatníku, nosíme ich takmer všade, ale nie vždy ženy odhadnú svoje možnosti a vyberú si strih, ktorý s ich typom absolútne neladí. Trocha sebakritiky nikomu neuškodí, trh je predsa plný rozličných strihov pre mnoho typov postáv, treba len správne vyberať. Ak máte nejaké komplexy, tak sa na ne treba zamerať a snažiť sa ich zamaskovať.

Tvar zadnej časti tela nie je pre každú z nás najideálnejšou časťou tela, ale pomôcť mu môžeme výberom napríklad push up džínsov, ktorých úlohou je práve zadok trocha pozdvihnúť a zaokrúhliť. Strihané sú totiž práve s cieľom upriamiť pozornosť na pozdvihnutie optické spevnenie pozadia, vonkajšie švy sú šikovne umiestnené tak, aby urobili dojem perfektne okrúhleho a pevného zadku.

Muž s peknou figúrou si môže dovoliť aj slimky

Úzky strih z elastickej džínsoviny dodá nohám „nekonečnú“ dĺžku, tmavomodrá farba ju ešte viac podčiarkne. Dievčatá a ženy s peknými, štíhlymi krivkami si môžu dovoliť aj bledšie odtiene modrej farby, dokonca trendová je aj biela alebo iné pastelové farby. Dokonalosť síce neexistuje, ale priblížiť sa jej chceme všetky, čo dnes nie je nič nemožné, stačí len siahnuť po tom správnom strihu a určite sa budete cítiť ako bohyňa.