Sklenené zásteny sa dajú použiť v interiéri veľmi vkusne a moderne. Najčastejšie sa so sklenenými zástenami narába dizajnérsky v kúpeľniach. Miesto klasického sprchového kúta môžete mať v modernej kúpeľni tzv „walk in“ sprchu, do ktorej sa vchádza bez dverí. Walk in sprchy sú naozaj veľmi moderným prevedením a pôsobia nesmierne luxusne a čisto. Čistý štýl sa dnes veľmi cení a vyhľadáva. Na takúto vychytávku, ako walk in sprcha rozhodne je, sa používajú sklenené zásteny, z ktorých sa sprchovací priestor elegantne vytvorí.

sklenene prevedenie v sprche

Rôzne konkrétne dizajny a realizácie podobných sklenených sprchových kútov, resp. sprchového priestoru si môžete pozrieť tu: sklenena zastena https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklene-sprchove-kuty/sprchove-zasteny/. Podobné prevedenia a dizajny môžete mať vo svojej kúpeľni aj vy. Sklenené zásteny sa obzvlášť hodia do priestrannejších kúpeľni a moderných riešení. Možno ste sa s podobnou sprchou stretli v luxusných hotelových izbách alebo apartmánoch. Sklo sa dá dizajnovať rôzne. Sprcha môže byť z úplne číreho skla, matovaného, pieskovaného, dokonca i z farebného.

sklenena zastena

Takže si môžete nechať vytvoriť dizajn sprchovej sklenenej zásteny úplne na mieru práve pre vás. Sen mať trochu luxusu má takmer každý z nás. No na luxusné prevedenia a dizajn nemusíte bezprostredne minúť „kopec peňazí“. Riešenia sa dajú nájsť a vytvárať za každých podmienok, a tak treba nájsť cestu k tomu svojmu. Inšpirujte sa aj v tzv. „low cost“ dizajnoch, ak je to pre vás lákavejšie. Sklo sa dá pekne zladiť takmer s každým interiérom. Sklenená zástena, môže byť riešením aj pre vás a pridá vám na dobrom a inšpirujúcom pocite každý deň, ako sa ňou budete kochať. Sklenená zástena nemusí slúžiť iba v modernej sprche, dá sa zabudovať do priestoru a priestor esteticky predeliť tam, kde sa to hodí a urobí dokonalý efekt.