Máte záujem rozbehnúť vaše podnikanie? S nami tak môžete učiniť hneď. Čo to znamená? Presne to, že bez zbytočných starostí s vybavovaním potrebných zmlúv a dokumentov, môžete v priebehu niekoľkých pracovných dní rozbehnúť váš biznis. Ako na to? Jednoducho. V databáze spoločností, ktoré sú určené na predaj si vyberiete firmu, ktorá vám vyhovuje. Vyplníte objednávkový formulár a zašlete nám ho. Následne vás na základe nezáväzného formulára, ktorým prejavíte záujem o spoločnosť, budeme kontaktovať a dohodneme sa ďalšie podrobnosti.

aj vy môžete začať podnikať jednoducho a rýchlo

Podrobnosti, ktoré sa týkajú spolupráce. Čo môžete od nás očakávať? Po vzájomnej dohode, doložení potrebných informácií, právne overených podpisov a po uzavretí kúpno-predajnej zmluvy, dovedieme celú záležitosť do konca. V prípade potreby zmeny niektorých už zadaných údajov, ktoré sa týkajú názvu, sídla spoločnosti, predmetu alebo predmetov podnikania, sme vám k dispozícii a zmeny uskutočníme v záznamoch obchodného registra. Deň zápisu do obchodného registra sa považuje za deň, kedy je celý proces zakladania spoločnosti ukončený a vymôžete začať podnikať.

príprava na podnikanie

Firmy na predaj na Slovensku sú zadelené do niekoľkých základných skupín. Patria tu firmy bez histórie, takzvané redy made spoločnosti, ktoré nemajú žiadnu minulosť, keďže nikdy nepodnikali. Sú dostupné a pripravené na rozbehnutie biznisu a realizáciu vášho podnikateľského plánu v priebehu niekoľkých hodín. Pre tých z vás, ktorým tento typ spoločnosti vyhovuje a máte záujem bez zbytočných zdržiavaní, vybavovaní, začať podnikať, čo najskôr. S nami je to vždy bez problémov a pre našich klientov ide o jednoduchý a rýchly proces, keďže nemusia navštevovať potrebné úrady a inštitúcie a z pohodlia domova na pár kliknutí si dokážu zabezpečiť úspešný štart ich podnikania. Okrem ready made spoločností v ponuke nájdete spoločnosti s históriou, ktoré podnikali, ale z istých dôvodov bol ich biznis pozastavený. Majú uzavreté účtovné knihy, prešli nevyhnutným auditom a čakajú na vás, na potenciálnych zákazníkov.