Džínsy alebo rifle sú nadčasový kúsok, pôvodne však boli vyrábané pre pracovníkov v zlatých baniach. Neskôr sa stali symbolom odporu tínedžerov a v súčasnosti s touto látkou pracujú významné módne domy a vytvárajú rôzne dizajnové kúsky v podobe nie len nohavíc, ale aj košieľ, búnd či čižiem pre všetky vekové kategórie. Preslávili ich však slávni herci, ako napríklad James Dean alebo Marlon Brando. Dnes už môžeme na trhu nájsť rôzne varianty džínsov, od klasických modrých, cez roztrhané, s vypraným efektom, s vysokým pásom, s nízkym pásom, zvonové, široké, over-sized alebo slim fit. Medze sa nekladú ani farebnosti a každý si môže vybrať rifle akejkoľvek farby.

push up front

Najnovší trend sa prispôsobuje súčasným trendom v módnom priemysle – push up efekt, ktorý sa postará o to, aby pozdvihol a zaoblil tie časti tela, ktorým práve to chýba. Začalo to podprsenkami a dnes sú už populárne aj push up džínsy, ktoré postavu nielen skrášlia, ale aj opticky zoštíhlia. Sú pohodlné a prispôsobia sa vášmu telu. V kombinácii s teniskami a jednofarebným tričkom vám zaručia pohodlný a chic outfit. Dajú sa však nosiť aj do spoločnosti – v spojení s blúzkou alebo sakom a s elegantnými topánkami, prípadne lodičkami z vás urobia dámu.

BIG STAR logo

Tie najlepšie push up jeans Bigstarjeans.sk sú jednoznačne BIG STAR. Je to kvalitná poľská značka s viac ako 40-ročnou tradíciou. Môžete si vybrať rôzne varianty, veľkosti aj farby. Dámy, ktoré chcú vyzerať štíhlejšie, by mali voliť čiernu, prípadne tmavomodrú farbu. Naopak, svetlé farby prajú tým, ktoré túžia vyzerať o čosi plnšie. Neónové alebo pastelové farby stačí skombinovať s obyčajným bielym alebo čiernym tričkom a teniskami, a trendy outfit je na svete. Džínsy s vysokým, prípadne stredne vysokým pásom lichotia každej postave a doprajú jej vzhľad presýpacích hodín. Nižšie posadený pás by mali voliť len ženy, ktoré majú dokonalú postavu a nemajú čo zakrývať. Kvalita je pre udržateľnosť džínsov veľmi podstatná, a preto nesiahajte po tých najlacnejších kúskoch a nebojte sa zainvestovať. Džínsy sú tu totiž odpradávna a ich budúcnosť je vzhľadom na ich nadčasovosť zaručená.