Prepadol Vás náhle hlad a hľadáte tradičnú a kvalitnú reštauráciu v okolí Bratislavy a Ružinova za primerane dostupnú cenu? Tak neváhajte a navštívte slovenskú reštauráciu Gurmánsky dvor u Oravca. Je skvelým miestom s úžasnou atmosférou pre posedenie s priateľmi, rodinou či kolegami. Ide naozaj o veľmi príjemnú reštauráciou s milým a ochotným personálom. Reštaurácia navyše ponúka nádherný výhľad na celé okolie a disponuje s rozľahlou terasou pod viničom. Gurmánsky dvor u Oravca je nesmierne obľúbený najmä pre svoju tradičnú kuchyňu, ktorá ponúka množstvo čerstvých regionálnych špecialít.

čerstvosť

Jedlá sú pripravované skúsenými kuchármi s dlhoročnou praxou a skúsenosťami. Je postarané o kvalitný výber vždy čerstvých a sezónnych surovín. Okrem toho pripravuje širokú škálu nutrične vyvážených jedál, ktoré vás dokonale zasýtia a pohladia vaše chuťové bunky zároveň. Jedlá sú pripravované len z tých najkvalitnejších surovín, ktoré získavame od našich miestnych dodávateľov, aby sme našim zákazníkom mohli ponúkať vždy to najlepšie. Podrobný prehľad každodenné menu nájdete na ich stránke alebo na stránke Menučka.sk. Veríme, že vás naša reštaurácia Reštaurácia, donaska jedla Bratislava Ruzinov zaujala a onedlho vás privítame aj osobne v našej prevádzke.

príprava jedla

Ak ale však nemáte čas navštíviť našu reštauráciu osobne, alebo sa momentálne nachádzate v pohodlí svojho domova a nemáte chuť sa trápiť s varením, neváhajte využiť našu donášku jedla. Kompletné obedové menu si môžete každý deň objednať prostredníctvom našej webovej stránky alebo telefonicky na telefónnom čísle: 0905 951 718. Rozvoz jedál prevádzkujeme každý týždeň od pondelka do piatku v čase od 10:30 do 14:00. Jedlo Vám tak s radosťou doručíme až k vám domov alebo kdekoľvek inde sa nachádzate. Náš rozvoz sa sústreďuje najmä v okolí Ružinova, no po vzájomnej dohode je možná donáška aj do iných častí Bratislavy. O teplé, čerstvé a s láskou pripravené jedlo tak máte postarané za každých okolností. V prípade akýchkoľvek špeciálnych požiadaviek, ako napríklad alergie či intolerancie na niektoré suroviny, nám prosím dajte vedieť pri objednávaní a my sa budeme snažiť objednávku prispôsobiť vašim prianiam a želaniam.

Tešíme sa na Vaše objednávky.