Ak máte pocit že Vám niečo chýba vo Vašom intímnom živote alebo ak si len tak chcete užiť blízkosť niekoho ďalšieho, navštívte salón Tantra Diamond v centre Bratislava.

Príďte si užiť tie najpríjemnejšie chvíle a zažite niečo, čo ste ešte možno neskúsili. Ponúkame Vám bohatý výber programov tantra masáží ako pre páry tak aj pre jednotlivca. V našom salóne je vítaný každý slušný človek, bez ohľadu na vek či pohlavie. Tantra je totižto vhodná pre každého bez ohľadu na vek a pohlavie. Samozrejme myslíme aj na menej skúsených či plachejších a preto si tu budete vedieť vybrať aj vy, a teda tí, ktorý ste plachejší či menej odvážny. Tantra Vám ukáže ako vnímať svoje vlastné telo a teda seba samého ale aj to, ako pristupovať k partnerovi či partnerke a ako vnímať ich sexuálne potreby založené na vzájomnom pochopení a súcitení.

jednota a pokoj

Tantra je predovšetkým o myslení a zjednotení tela. Každý tantra rituál a teda každá samotná masáž v salóne je sprevádzaná v jeho úvode rituálom namasté a teda vzdaním úcty k telu. Je to súčasť tantra masáží. Tantra masáže nie sú priamym pohlavným stykom a teda nemôžete očakávať nič v tomto smere. Naše tantra masérky sú profesionálky, ktoré sú v oblasti tantra školené a urobia pre Vás a Vaše telo maximum, aby ste dosiahli úplný relax, oddych a aby ste zo seba odbúrali všetko nahromadené napätie a stres.

súzvuk duší

Samozrejme, dosiahnutie orgazmu pri masáži samotnej ale aj počas nej je úplne v poriadku. Pred návštevou je nutné sa vopred minimálne hodinu objednať a vybrať si tantra masérku, ktorá Vám najviac vyhovuje. Všetky naše masérky sú zručné a znalé v oblasti tantra, preto verte že tu budete len v tých najlepších rukách. Nechajte sa rozmaznávať a láskať tými najpríjemnejšími možnosťami aké tantra masáže poskytujú. Zabudnite na chvíľu na povinnosti, prácu a všetko nechajte bokom. Užite si iba túto chvíľu pre seba poprípade s partnerom či partnerkou.