Muži majú geneticky zakódované, že musia oplodniť partnerku, aby mohla splodiť zdravých potomkov, a tomu tiež obvykle podriaďujú svoj sexuálny pud aj samotný akt. Sex je pre nich veľmi často športový výkon, kedy je po dlhú dobu dostatočne stoporený penis, ktorý tiež musí byť schopný výstreku semena. Ak semeno obsahuje dostatočné množstvo semennej tekutiny, tá potom umožní spermiám, aby splnili svoju úlohu, a prenikli do matkinho lona s cieľom oplodniť vajíčko.

tantra masáž
Túto teóriu sa učia už deti na základných školách a podporuje sa tým aj trend udržať v partnerských vzťahoch plodnosť a schopnosť rodiť deti a zaistiť pokračovanie ľudského rodu.

Toto je síce podrobný opis pohlavného aktu, ale iba z tej fyzickej stránky. Muži a ženy sú však duchovné bytosti, ktoré neprevádzkujú iba mechanický sex. Nie sme roboti, cítime a vnímame lásku, nežnosť a túžbu po rozkoši, a to je práve často problém, najmä z mužského pohľadu na sexualitu. Muži sa skrátka celkom často ocitajú v situácii, že síce partnerku oplodnia, ale tá z mechanického sexu nemá práve veľké potešenie, a ani sami muži si nevedia užiť orgazmus precítený do hĺbky, väčšinou býva povrchný a krátkodobý.

intimita na masáži

Toto je ale možné ľahko zmeniť a hlavne zlepšiť zmenou postoja a začlenením viacerých nežností, láskania, maznania a hladenia, a k tomu nám môže byť nápomocná tantra. O blahodarnom vplyve tantry na intimitu https://magictantra.sk/blahodarny-vplyv-tantra-masaze-na-intimitu-a-energie/ sa vie už po stáročia a v súčasnej obe zažíva práve tantra veľký boom, pretože mnoho ľudí zisťuje, že im vylepšuje partnerské vzťahy. Intimita je totiž daná práve fyzickými jemnými dotykmi a tantrické masáže nám pomôžu rozpomenúť sa na to, že sex nie je len mechanické zasúvanie penisu vo vagíne, ale v hre sú naše dlane, ktorými môžeme partnerku láskať po povrchu celého tela na mnohých erotogénnych zónach, a tým vyvolať veľmi silné orgazmy. To isté môžu zažívať aj muži, pokiaľ si toto dovolia, a zaradia do sexu viac nežností, láskavosti a citlivosti.