Svadba je výnimočná udalosť, ktorá navždy zanechá stopu v našich srdciach. Spája dokopy dva životy, dve srdcia, dve rodiny sa stávajú jednou. Je to deň, o ktorom sme mnohí snívali ešte ako malé deti. Ako stojíme vo svadobných šatách po boku nášho vyvoleného partnera, pred zrakmi našej rodiny, priateľov a blízkych. Je to aj čas, kedy chceme svojim najbližším zo srdca poďakovať za každú chvíľu, ktorú sme s nimi zažili. Chceme si uctiť ich lásku, pochopenie, pomoc, spoločné chvíle. A práve v ten Deň svadobný sa nám naskytne tá pravá chvíľa vzdať im svoju vďaku.

svadba

Ako sme už spomenuli, svadba je výnimočným dňom, ktorý chceme stráviť s výnimočnými ľuďmi, ktorí si zaslúžia výnimočné pozvanie.

Potešte svojich milovaných krásnym a jedinečným pozvaním, ktorým im dáte najavo, že sú pre Vás naozaj výnimoční. Stavte na jedinečné Svadobné oznámenia a svadobné pozvánky, ktoré si viete vytvoriť podľa Vašich predstáv a prianí. Práve oznámenia o blížiacej sa svadbe patria k veľmi dôležitým svadobným prípravám. Odrážajú prepojenie dvoch životov, a slúžia ako nádherná pripomienka toho dňa, nielen pre hostí, ale aj pre novomanželov.

oznámenia

Najväčšou výhodou dnešných svadobných pozvánok je, že si ich môžete navrhnúť sami jednoducho online v pohodlí Vášho domova. Urobte si príjemný čas pár týždňov pred svadbou a navrhnite spolu s Vašou polovičkou kreatívne a originálne svadobné pozvánky. Je na Vás aký štýl si zvolíte. Luxusný, vintage, folklórny, moderný, vtipný, minimalistický, tradičný,… Fantázii sa medze nekladú. Na našej stránke si jednoducho vytvoríte svadobné pozvánky, a my Vám ich do 3 dní odošleme vo vysokej kvalite na krásnom kvalitnom papieri, ktorý vydrží veľa veľa rokov. Pred samotnou tlačou Vám pošleme grafický návrh. Ak s ním budete spokojní, prejdeme k profesionálnej tlači. V prípade záujmu, Vám pošleme vzorky papiera prostredníctvom pošty. Nechajte si u nás zhotoviť svadobné pozvánky, oznámenia, menovky, a iné svadobné tlačoviny v rovnakom štýle.