Je toho na vás v poslednej dobe príliš? Je prirodzené a nie je vôbec nič zlé na tom, ak človek potrebuje relax. Mal by si ho z času na čas dopriať každý z nás, nehľadiac na to, aké zamestnanie vykonávame či aký máme životný štýl. Občas vypnúť a zregenerovať niekedy potrebuje každý. Každý od svojich vlastných povinností a problémov.

Masáž hlavy

Áno, niekedy je práve kvalitný odpočinok tým najlepším liekom! Nevravíme tu však iba o spánku alebo teplom kúpeli, ale o niečom viac. O rekreačných službách, akými sú profesionálne masáže poskytované v špecializovaných salónoch.

Ktorú z nich navštívite? Klasickú, thajskú, shiatsu alebo inú? A čo takto senzuálna masáž Bratislavatantra.sk! Nebojte sa trochu sa odviazať. Hoci v tomto prípade sa skôr odviaže masérka, resp. osoba, ktorá vás bude masírovať a vy si len vychutnáte jej senzuálne dotyky. A to pri použití voňavého masážneho oleja a upokojujúcej tantrickej hudbe. A nechýba tu samozrejme potrebné súkromie a diskrétnosť. Takisto sú senzuálne dotyky tantra masérkou vykonávané do miery, do akej sú zákazníkovi príjemné.

Niektoré z ponuky tanra masáží môžu byť intenzívnejšie. Práve preto tantrické salóny väčšinou ponúkajú širší repertoár svojich služieb. Rôzne druhy erotických masáží pod odlišnými názvami. Pre začiatočníkov bude asi najlepšia classic tantra, no a tie ostatné (ako napr. body massage) sú vhodnejšie pre tých skúsenejších, ktorí hľadajú niečo extra a neboja sa väčšieho návalu vzrušenia. Potom v ponuke nájdete aj zaujímavú masáž pre páry (couple), teda ak so sebou chcete vziať takisto svoju milú polovičku.

Masáž, olej

Dostatočné vzrušenie ale väčšine začínajúcim zákazníkom určite poskytne aj klasická tantra. O to viac, ak ich bude vykonávať atraktívna a sympatická masérka, ktorá samozrejme prešla výcvikom tantrických senzuálnych masáží. A okrem toho vie, ako sa správať k zákazníkovi v miere, aby mu bol celý postup čo najviac pohodlný a príjemný.