V dnešnom svete LED možností Vám predstavujeme LED reflektor 50W v čiernom a bielom prevedení.Tieto reflektory ponúkajú komplexné riešenia osvetlenia Vašich priestorov či v interiéroch alebo exteriéroch nie len v dekoratívnom ale aj v praktickom smere. Naproti halogénovýcm predchodcom sú omnoho úspornejšie čo sa po krátkom čase používania značne odrazí na spotrebe elektrickej energie, majú podstatne vyššiu odolnosť a životnosť.

a nebude tma

Sú veľmi vhodné pre priemyselné a komerčné účely, pre osvetlenie budov, bilboardov, parkovísk, obchodov, chodieb a schodísk, pri práci vykonávanej v menej osvetlených priestoroch no taktiež aj pri práci v exteriéroch počas tmavších dní či neskorších večerov. Avšak ich využitie oceníte aj v domácnosti či už na dvore, v záhrade či garáži, pri osvetlení určitých častí domu, pozemku a taktiež aj vo vnútri domu. Sú navrhnuté tak, aby nenarušovali svojim vzhľadom celkový dojem z dizajnu exteriéru ako aj interiéru. Ich konštrukčný vzhľad pôsobí elegantne a prevedenie SLIM reflektorov umožňuje ľahko ich umiestniť aj na miesta menej prístupné, kde Vám taktiež zaistia kvalitné osvetlenie, tiež tak na steny či stropy, poprípade na nábytok. No je možné ich ponechať len tak voľne bez potreby pevného uchytenia, môžete si ich premiestniť tam, kde práve potrebujete pri práci v garáži, ateliéroch alebo izbách.

Reflektor, žiarovka....

Všade, kde momentálne potrebujete kvalitné osvetlenie. Reflektory sú vybavené senzorom, takže aj vyššie umiestnenie nebude problémom v ich spustení sa a v konečnom poskytnutí kvalitného osvetlenia. Čo sa kvality týka, naša spoločnosť Vám zabezpečuje všetky požadované výrobky v najvyššej kvalite a dbáme na to, aby nami dodané výrobky spĺňali dlhodobú a hlavne bezproblémovú prevádzku bez potreby následných reklamácií ako to zväčša býva u lacnejších nekvalitných komponentoch tohto druhu a typu.