Keď sa vaša dcéra rozhodne, že už nechce byť malým dievčatkom a odmieta nosiť kriklavé oblečenie s rozprávkovými postavami, je načase sa poobzerať po ležérnejšom štýle, ktorý sa viac podobá tomu vášmu. Inšpirujte sa aktuálnymi trendmi medzi prešívanými bundami. Jednoduché modely so žiarivými farbami dodajú eleganciu a šmrnc každej malej parádnici, úžasne sedia na akúkoľvek postavu, sú z kvalitného nepremokavého a neprefúkavého materiálu a dajú sa kombinovať s farebnými prvkami. Na dievčenské bundy sú kladené mimoriadne vysoké nároky, aby spĺňali technologické a komfortné požiadavky.

Dievčenská prešívaná bunda béžová Philippa

Strihy sú prispôsobené tak, aby sa pod bundu zmestili dve alebo aj tri vrstvy oblečenia, a pritom nevyzerá robustne. Kvalitne prepracované bundy sú príjemne hrejivé a pohodlné. Rukávy sú primerane široké, žiadne obmedzenie v pohybe nehrozí. Ukončenie rukávov je širšie pre lepšie obliekanie, z vnútornej strany sa všíva patent kvôli pocitu tepla, v prechodnom a zimnom období je to výhoda, pod patent sa dajú zastrčiť rukavice a tým pádom sú ruky chránené pred vetrom, dažďom alebo snehom. Vonkajšie vrecká majú dostatočnú šírku a hĺbku na odkladanie menších predmetov, ako je napríklad mobilný telefón alebo kľúče a ešte tam zostáva priestor aj na schovanie rúk.

Dievčenská bunda Brenna

Dievčenské bundy sa vyrábajú s dostatočne širokou kapucňou alebo bez nej, tie s kapucňou môžu mať zips alebo cvoky v priekrčníku, takto sa dá ľahko odopnúť a odložiť. Je veľkostne prispôsobená aj na nosenie čiapky. Farebné prevedenie vnútornej strany kapucne býva odlišné ako vrchný materiál bundy, môže byť rovnaké ako vnútorná podšívka v časti trupu a rukávov. Kombinácia farieb na dievčenských bundách púta pozornosť pri každej príležitosti, nepremokavý materiál je vhodný do každého počasia a nezastihne vašu malú parádnicu nepripravenú za žiadnych okolností.