Či vás čaká náročný deň, týždeň, rokovania, alebo stráženie detí, treba sa na to patrične pripraviť. Extrémna záťaž zvyšuje stres a stres si robí potom v tele svoje. Nielen to! Dokáže pôsobiť i na vašu psychiku a celkovú náladu. S tým však treba niečo robiť. Určite sa chvíľa voľna nájde, preto si aj tú chvíľu vyhraďte pre vedomý odpočinok. Dýchanie, relaxácia, vaňa s voňavými olejmi či masáž. Venujte sami sebe pozornosť a čas. Pôsobenie vôní na mentálny stav a psychiku človeka je už dlhšie známy. Preto sa vyvinula aromaterapia využívajúca rôzne druhy vôní a ich miešanie. Nemusíte byť však žiaden mystik, keď si vôňou pomôžete. Veď aký dobrý pocit je použiť svoj obľúbený parfum!

sada

Parfum na oblečení

Vedeli ste, že aj pranie môže byť dnes krásne parfumované? Príjemne voňavé pranie môžete dosiahnuť parfumovanými olejmi na pranie, ktoré sa dnes používajú ako náhrada aviváže. Keď si ich aplikujete do prania bielizne, nemusíte používať aviváž. Bielizeň bude krásne prevoňaná parfumovaným olejom, ktorý je postavený na báze čistých prírodných esencií. Teda žiadna chémia! V prípade alergií na syntetické parfumy sú olejové parfémy do prania možnosťou, ako mať konečne opäť šatstvo nádherne hebké a voňavé. Skúste si však najskôr na malom množstve, či vás olej v praní nedráždi na pokožke – toto je však odporúčanie pre silných alergikov a veľmi citlivú pokožku, ktorá zvykne reagovať.

na praní parfém

Oživte domov vôňami

Konečne sa na pranie budete tešiť. Hra s vôňami sa môže začať! Parfumovaných olejov na pranie je totiž mnoho druhov a vy môžete skúsiť zakaždým nejakú inú zmes vôní, až pokým nájdete tú svoju správnu, ktorá vám bude vyhovovať. Oleje sú prírodné a udržujú vlákna v dobrej kondícii. Navyše ich môžete používať na všetky druhy tkanín, vrátane športového oblečenia. Voňavé pranie spríjemní každý váš deň nejakou tou krásnou vôňou z čistých zložiek prírody.