Aj pri histamíne máte plno obmedzenia čo sa týka stravy aj nápojov. Beriem lieky na histamín sú to enzýmy REVICOLIN a tiež na pankreas na zápal KREON ale podstate je to o ničom len ako PLACEBO nič vám to dokopy nepomáha. Také mám problémy od toho že až depresie mám  nie každý deň ma to ťahá do plaču preplačem pol dňa. Začala som kvôli tomu pátrať tzv. alternatíve a objavila som na depresiu prírodný doplnok výživový RELAX PLUS je v kapsulách užívam ho podľa potreby veľmi mi robí dobre n. Nie je návykový ako obyčajné lieky na depresiu a pod. Je to ako enzým.

buď hercom vo svojom štýle

Je veľmi vhodný tiež dobrý aj pre VEGETARIANOV tiež VEGANOV  aj pre diabetikov aj histamín kto má vrelo odporúčam je to firma STIMULANT sú to TOP prírodné prípravky najlepšie na Slovenskom trhu prírodné antidepresíva. Tiež hľadám prírodné zdroje vo forme BIO výživových doplnkov nechcem syntetické. Síce je to klišé ale takto sme sa to učili keď na plno robila výživovú poradkyňu chcela by som sa k tomu zase naplno venovať ale len ako poradca zdravej výživy. Nechcela by som ísť cez výživové doplnky viem že to ide cez to táto práca. Dnes sa budem venovať písaniu článkov poobede doučujem.

svetlo rovná sa nádej

Zajtra idem vybavovať a potom sa budem venovať k sebe jasné že aj k písaniu. Budem dnes variť opäť ja vždy čerstvé varím takáto práca je super z domu ale hlavne flexibilná práca. Včera som mala u seba kamošku urobili sme si akože MDD smiech aj keď sme tzv. staré kozy ona má 50 r ja 49 r ale treba niekedy vybočiť a urobiť si čo sa týka seba srandu. Dali sme si navzájom sladkosti a ona mi darovala také ako vankúše tvare chobotnice a ponožky ja jej tiež drobnosti som jej dala . Ja som za každú srandu. včera som robila objednávku pre kamošku z ORIFLAME aj niečo pre seba. Včera som si nestihla urobiť manikúru dnes večer si urobím dám si žltý lak na nechty a perleť. Teraz idem na poštu a do obchodu kúpim si niečo pre seba. Ale hlavne stravu . A potom budem pokračovať mojej práci. Premýšľam o rôznych projektoch ako ich zrealizovať. Ani jeden by nemal byť všedný ani bez nálady buďme optimista každý deň veselo do nového dňa.