Doba chytrých telefónov, tabletov a podobne dáva možnosti vzniku množstva fotografií a pekných záberov, ktoré si môže urobiť každý majiteľ mobilného telefónu. Tie sa uchovávajú v počítačoch a mobiloch, no je možnosť urobiť z nich pekné obrazy, ktoré budú obdivovať aj ostatní. V minulosti, ak sme na film nafotili zábery, museli utekať do fotolabu, aby nám z neho vyvolali film a následne aj fotografie, dnes je to oveľa jednoduchšie, nemusíte z domu ani päty vytiahnuť a vaše zábery budete mať k dispozícii hneď po vytlačení. Stačí výroba obrazu z fotografie nafotené zábery nahrať online a poslať s popisom, aký rozmer chcete a podobne. Každý pekný záber alebo fotografia so spomienkou či zachytávajúca slávnostnú a jedinečnú chvíľu v živote by mala byť nesmrteľná.

Fotoknihy opäť zažívajú návrat

Fotoobrazy sa tlačia na kvalitné plátno s označením Hahnemühle Photo Canvas 320, ktoré je nekyslé, bielené, originál určené na tlač fotoobrazov, zabezpečí dostatočnú kvalitu a ostrosť záberov. V spojení s týmto plátnom sa používajú pigmentové, ale aj dye-based atramenty. Plátno je v spojitosti s pigmentovým atramentmi odolné voči vode, po natiahnutí na rám je stále a odoláva aj prípadným oterom.

Vyberte tie najkrajšie zábery

Plátno v kvalite PREMIUM je určené pre fotoobrazy, farby na ňom sú stále, plátno je bielené a nekyslé, takže ide o najvyššiu kvalitu v tomto segmente. Na zaistenie stálosti farieb sa používajú ekologické laky Hahnemuehle Varnish, netoxické, s funkciou predlžovania stálosti farieb a zvýšenia odolnosti proti oterom. S nimi dosiahnete fotoobrazy s galerijnou kvalitou. Plátno treba natiahnuť na rám, profesionálny je GoFrame 1500 PRO s hr. lišty 2,2cm. Tento rám sa nerozpína, neuschýna a poskytne hĺbku obrazu až 3,8cm, je dostatočne pevný s plnou šírkou plátna. Každý zákazník bude s výsledkom určite spokojný, pretože pri používaní najmodernejšej techniky a komponentov sa tvorba fotoobrazu na plátno nemôže nevydariť.