Na svete asi neexistuje muž, ktorý by dokázal ignorovať aj tú najmenšiu nedokonalosť v intímnej sfére. Je to úplne normálne. Zariadilo to tak matička príroda. V niektorých prípadoch, môže ísť o vážnejší problém, ktorý tkvie v objektívnych dôvodoch. Tým myslíme, že tieto problémy spôsobuje fyzická porucha, alebo choroba. Avšak omnoho viac mužov, má v skutočnosti tento problém iba vo svojej hlave. Slovíčko „IBA“ sa vlastne ani tak nehodí. Naša hlava s nami robí zázraky, a to ako tie dobré, tak aj tie zlé.

zoufalost

Nehanbite sa vyhľadať pomoc

Jednoznačným riešením sú tabletky na erekciu. Ich účinok je nevyvrátiteľný a ak nemáte žiadne fyzické dôvody, ide o najlepší spôsob ako si pomôcť. Dokážu vám pomôcť aj vtedy, keď vám to v posteli neklape pre váš vyšší vek. Nie je sa za čo hanbiť. Na tom, že si chce človek užívať aj na staré kolená nie je nič zlé. V tomto prípade sa ale dopredu nezabudnite poradiť so svojim lekárom. Ako je vám pravdepodobne jasné takéto tabletky zvyšujú krvný tlak. Inak by nemali ako fungovať. To sté platí vtedy, ak užívate lieky na tlak, srdce, alebo krv.

Ak ste tabletky na erekciu vyskúšali, no vytúžený výsledok sa nedostavil, mali by ste zájsť k lekárovi. môže totiž ísť o niečo iné.

Zapojte aj svoju partnerku

Určite nie je dobré, ak sa budete svoje problémy snažiť ututlať, a to najmä vtedy, ak máte stálu partnerku. Nebojte sa priznať, že si tak trochu pomáhate. To, že budete tento fakt tajiť, vám spôsobí ešte väčší stres, ktorý môže všetko iba zhoršiť. Ak sa obávate toho, že vaša partnerka niečo také nepochopí, nemusíte sa báť. Ženy totiž v tejto oblasti nemajú až tak silné ego.

myšlenky

„IBA“ hlava

Ako sme už raz spomenuli, problémy, ktoré sú iba v hlave, nie sú vôbec zanedbateľné. Neuspokojivý sexuálny život vám navyše vie takéto zdravotné ťažkosti aj privolať. Hovoríme o vzniku depresie a iných psychických ochoreniach, ktoré netreba brať na ľahkú váhu. Ide o chorobu, ako je každá iná.